betonové
haly

výrobní
haly

skladové
haly

administ.
haly

zemědělské
haly

ocelové
konstrukce

vestavby
do hal

Dokončení ocelových konstrukcí v areálu EMERSON v Mikulově

13.12.2023
Šedové světlíky

Ing. Tomáš Smetana

jednatel

S hrdostí oznamujeme úspěšné dokončení komplexního projektu v areálu EMERSON v Mikulově. Kde jsme působili jako subdodavatel ocelových konstrukcí pro firmu PSG Construction. Celková hmotnost dodané oceli dosahuje 305 tun.

Unikátní prvky projektu

Jedním z nejzajímavějších prvků v tomto projektu jsou Šedové světlíky které tvoří celkem 60 sestav, rozmístěných po celé střeše objektu. Tento specifický druh světlíku byl vybrán s ohledem na budoucí instalaci fotovoltaických panelů. Dalším  prvkem je vnitřní ocelová lávka, která se vine podél celé délky vnitřní stěny objektu její délka činí 152 metrů.

Energetická udržitelnost

Šedové světlíky nejenže přidávají estetický prvek k celkovému designu, ale také plní klíčovou funkci v rámci budoucího využití solární energie. Fotovoltaické panely, které budou nainstalovány na těchto světlících, poskytnou energetickou udržitelnost a optimalizují využití střešní plochy.

Firma KovoSmetana s.r.o. také vyráběla konstrukce lávek, zábradlí, energomostu, schodišť a ocelových výměn v celém areálu. Projekt byl realizován s vysokým důrazem na kvalitu materiálů a technickou spolehlivost.

„Jsme hrdí na to, že jsme mohli být součástí takto sofistikovaného projektu,“ říká Jakub Smetana, jednatel. Tento projekt představuje ukázku naší schopnosti realizovat technologicky náročné projekty s vysokou kvalitou zpracování.“

Naše nabídka

Výrobní haly

více informací

Skladové haly

více informací

Administrativní haly a prodejny

více informací

Zemědělské haly

více informací

Ocelové konstrukce

více informací

Vestavby do hal

více informací

Malé haly

více informací