betonové
haly

výrobní
haly

skladové
haly

administ.
haly

zemědělské
haly

ocelové
konstrukce

vestavby
do hal

Montované haly

Nabízíme kompletní realizaci montovaných zateplených i nezateplených hal – od založení stavby, výrobu ocelových konstrukcí, až po finální předání projektu.

Kontaktujte nás pro spolehlivé řešení na míru.

Výrobní haly

více informací

Skladové haly

více informací

Administrativní haly a prodejny

více informací

Zemědělské haly

více informací

Ocelové konstrukce

více informací

Vestavby do hal

více informací

Zakládání ocelových hal a konstrukcí

více informací

Malé haly

více informací

Nabízíme stavbu montované haly pro nejrůznější účely, mezi něž patří skladové haly, výrobní haly a zemědělské haly. V rámci projektu jsme schopni zajistit jeho kompletní realizaci, od založení stavby, výrobu ocelových konstrukcí, až po finální předání projektu. Cena montované haly i doba realizace jsou individuální pro každého zákazníka. Výrobní montované haly jsme již dodali pro společnosti KovoSolil s.r.o., Thermal Trend spol. s.r.o. nebo Mauting s.r.o. a další. V případě výstavby skladových hal jsme spolupracovali například s Vinařstvím U Kapličky. Veškeré reference naší stavební firmy sídlící v Uherčicích nedaleko města Hustopeče a působící po celé České republice i na Slovensku najdete zde.

Naše stavby jsou využívány v rámci různorodých komerčních aktivit, jako jsou montované haly pro autoservis za příznivou cenu, zateplené montované haly za účelem průmyslové výroby, levné i lehké montované haly i prodejní prostory (showroomy).

Na našem webu najdete konfigurátor montovaných hal pro přibližnou cenovou představu Vašeho projektu. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti stavebnictví nabízíme již několik let pronájem jeřábu včetně jeřábnických prací, nákladní autodopravu a zemní a výkopové práce. Cena pronájmu jeřábu začíná již na 1600 Kč za hodinu.