betonové
haly

výrobní
haly

skladové
haly

administ.
haly

zemědělské
haly

ocelové
konstrukce

vestavby
do hal

Ocelové konstrukce

V současnosti jsou ocelové konstrukce hojně využívány v celém stavebnictví. Jsou      ekonomické, efektivní a časově nenáročné. Jedná se o montované konstrukce, přístřešky, lávky, plošiny, rampy, schodiště, regály, kotvící prvky apod. Parametry jednotlivých prvků jsou staticky vypočítány tak, aby vyhovovaly konkrétním požadavkům k jejich využití. Naše společnost je schopna zajistit kompletní realizaci ocelové konstrukce     od výrobní dokumentace až po samotnou výrobu, montáž a dodání.

Nabízíme

  • Výrobu ocelových konstrukcí
  • Kvalitní produkt za konkurenčně schopnou cenu dle platných norem a specifikací
  • 31  let zkušeností v oboru
  • Dodání montované ocelové konstrukce na klíč
  • Osobní přístup k zákazníkům

Povrchová úprava ocelové konstrukce

Žárové zinkování

K ochraně povrchu ocelových konstrukcí před korozí se používá technologie žárového zinkování. Během tohoto procesu je povrch oceli pokryt vrstvou zinku, která vytváří ochrannou vrstvu proti škodlivým vlivům počasí a vlhkosti. Tato metoda zaručuje dlouhou životnost ocelových konstrukcí a snižuje potřebu časté údržby. Ocelové konstrukce s žárovým zinkováním jsou ideálním řešením pro budovy, mosty a další infrastrukturní projekty, které mají odolat nástrahám času a přírody, stejně jako základ montovaných hal. Naši zaměstnanci jsou neustále školeni v nejnovějších postupech.

PROTIKOROZNÍ NÁTĚRY

Provádíme protikorozní nátěry ocelových konstrukcí na základě stupně korozní agresivity (C1 – C5I). Nátěry přizpůsobujeme evropské normě EN ISO 12944, která formuje celou oblast protikorozní ochrany ocelových konstrukcí nátěrovými hmotami. Základní nátěry a mezivrstvy nanášíme ve firemním areálu. Vrchní nátěry ocelové konstrukce se nanáší po dopravení a montáži přímo na místě.

Příklady využití

Z

Ocelové věže

Z

Ocelové pochůzné lávky

Z

Ocelové přístřešky

Z

Ocelové mosty

Z

Ocelové kotvy

Z

Potrubní mosty

Z

Ocelové konstrukce pro technologie