výrobní
haly

skladové
haly

administ.
haly

zemědělské
haly
ocelové
konstrukce
vestavby
do hal

Ocelové konstrukce

V současnosti jsou ocelové konstrukce hojně využívány napříč celému stavebnictví. Jejich využití je ekonomické, efektivní a časově nenáročné. Jedná se o montované konstrukce, přístřešky, lávky,
plošiny, rampy, schodiště, regály, kotvicí prvky apod. Parametry jednotlivých prvků jsou staticky vypočítány tak, aby vyhovovaly konkrétním požadavkům k jejich využití. Naše společnost je schopna zajistit kompletní realizaci ocelových konstrukcí od výrobní dokumentace až po samotnou výrobu, montáž a dodání.

Nabízíme

  • Výrobu ocelových konstrukcí
  • Kvalitní produkt za konkurenčně schopnou cenu dle platných norem a specifikací
  • 28 let zkušeností v oboru
  • Dodání montované ocelové konstrukce na klíč
  • Osobní přístup k zákazníkům

Povrchová úprava

Žárové zinkování

K opláštění výrobních hal se požívají především sendvičové panely z pěnového jádra z PUR / PIR a ocelových plechů s profilovanými, hladkými nebo vlnitými povrchy a viditelným nebo skrytým upevněním. Izolační jádro PUR/ PIR splňuje nejvyšší standarty tepelné izolace. Střechy a stěny ocelových budov jsou navrženy individuálně podle typu a způsobu použití. Během projektování a výstavby a ocelových budov a rámů jsou samozřejmě brány v úvahu regionální povětrnostní podmínky, všechna specifika místa, požární odolnost, potlačení hluku a celkové architektonické řešení.

Protikorózní nátěry

Provádíme protikorozní nátěry ocelových konstrukcí na základě stupně korozní agresivity (C1 – C5I). Nátěry přizpůsobujeme evropské normě EN ISO 12944, která formuje celou oblast protikorozní ochrany ocelových konstrukcí nátěrovými hmotami. Základní nátěry a mezivrstvy nanášíme ve firemním areálu. Vrchní nátěry se nanáší po dopravení a montáži přímo na místě.

Příklady využití

Z

Ocelové věže

Z

Ocelové pochůzné lávky

Z

Ocelové přístřešky

Z

Ocelové mosty

Z

Ocelové kotvy

Z

Potrubní mosty

Z

Ocelové konstrukce pro technologie