betonové
haly

výrobní
haly

skladové
haly

administ.
haly

zemědělské
haly

ocelové
konstrukce

vestavby
do hal

Proč montovaná ocelová hala? Jaké jsou výhody?

05.12.2023

Ing. Tomáš Smetana

jednatel

Montovaná ocelová hala 

Montované ocelové haly se neustále vyvíjejí díky technologickým inovacím a trendům, které ovlivňují tento obor. Jedním z hlavních trendů montovaných ocelových hal je využití moderního softwaru pro návrh a simulace, který umožňuje přesnější a efektivnější konstrukci. Dalším významným faktorem je rostoucí popularita udržitelných staveb, což zahrnuje používání recyklovaných materiálů a snahu minimalizovat negativní dopady na životní prostředí. V neposlední řadě se objevují i nové trendy v designu ocelových konstrukcí, které kladou důraz na estetiku a unikátnost.

Montovaná ocelová hala

Nízké náklady a rychlost výstavby:

Ocelové haly jsou obvykle levnější na postavení než zděné stavby, a to jak co se týče samotné konstrukce, tak i v čase potřebném k dokončení projektu. Montované konstrukce umožňují rychlou a efektivní stavbu.

Flexibilita designu

montované ocelové haly

Ocelový skelet montované ocelové haly v RAL 6005

 Ocelové konstrukce jsou velmi flexibilní, co se týče designu. Můžete si vybrat z různých typů oceli, tvarů a velikostí podle specifických požadavků pro váš projekt. To umožňuje snadno přizpůsobit stavbu vašim potřebám. Montované ocelové haly mohou být  tvarovány do různých forem a geometrických konfigurací. To umožňuje vytvářet unikátní a esteticky příjemné designy.

Montované haly jsou modulární, což znamená, že mohou být snadno rozděleny do jednotlivých částí nebo modulů. Tato modulární povaha usnadňuje rychlou a efektivní výstavbu a umožňuje snadné přizpůsobení stavby podle budoucích potřeb nebo změn v provozu.

Ocel je materiál, který umožňuje vytvářet konstrukce s velkým rozpětím, což znamená, že lze dosáhnout velkých otevřených prostor bez potřeby vnějších podpěr. To je ideální pro stavby, jako jsou haly nebo sklady, kde je potřeba maximalizovat vnitřní prostor. Montované ocelové haly mohou poskytovat moderní a atraktivní vzhled. Provedení ocelových prvků může být upraveno různými povrchovými úpravami, barvami nebo dokonce kombinací s jinými materiály, aby se dosáhlo požadované estetiky stavby.

Naše nabídka

Výrobní haly

více informací

Skladové haly

více informací

Administrativní haly a prodejny

více informací

Zemědělské haly

více informací

Ocelové konstrukce

více informací

Vestavby do hal

více informací

Malé haly

více informací